Poslovne strani

Kontakti

Direktor 

Klemen Malovrh

klemen.malovrh@visitkranj.si


Tajništvo direktorja

Tamara Maržič / porodniška odsotnost

tamara.marzic@visitkranj.si



Skupne službe

Računovodstvo, finance

Andreja Kavčič

+386 5 909 77 62

+ 386 40 272 718

andreja.kavcic@visitkranj.si

Knjigovodstvo, administracija

Maruša Špenko

+386 5 909 77 61

+386 40 505 440

marusa.spenko@visitkranj.si


Kadri, zaposlitve, informatika, investicije in vzdrževanje, najem odra in stolov, stojnice in hiške

Sara Likozar

+386 4 238 04 55

+ 386 40 469 833

sara.likozar@visitkranj.si

Turizem

Vodja TIC 

Anja Rakovec

+386 4 238 04 54

+386 40 133 999

anja.rakovec@visitkranj.si

Aktivni turizem 

Urša Erjavc 

+386 40 664 016

ursa.erjavc@visitkranj.si


Razvoj turističnih produktov

Tamara Maržič / porodniška odsotnost

+386 040 191 641

tamara.marzic@visitkranj.si

Kristina Bogataj

+386 30 707 991

kristina.bogataj@visitkranj.si

Tržno komuniciranje

Manca Strugar

+386 4 238 04 56

+386 30 707 992

manca.strugar@visitkranj.si 

Kultura in prireditve


Organizacija dogodkov in prireditev

Petra Žibert – koordinatorka kulturnih dogodkov v starem Kranju, organizacija dogodkov in prireditev
+386 59 09 77 63
+386 40 507 300
petra.zibert@visitkranj.si 



Matic Pelcel- koordinator dogodkov na Letnem gledališču Khislstein, organizacija dogodkov in prireditev
+386 59 09 77 60
+386 40 469 835
matic.pelcel@visitkranj.si

Simona Mohorič – koordinatorka razpisnih projektov, organizacija dogodkov in prireditev

+386 40 351 547

+386 42 38 04 53

simona.mohoric@visitkranj.si